Vyzkoušejte si hry Mentem

Oblast tréninku:
  • podporuje koncentraci pozornosti
  • rozvíjí početních dovedností
  • určování priorit
Popis hry:

Hra je náročnější na trénink více mentálních dovedností – pozornost, rychlost a správnost výpočtu. Podporuje koncentraci na řešení prioritních úkolů. Zlepšuje koncentraci pozornosti a přesnost úsudku pod časovým tlakem. Rovněž se trénují základní početní dovednosti.

Principy tréninku:
  • Výpočet příkladů v kouli podporuje rozvoj matematicko-logických dovedností.
  • Nutnost zaměřit se na výpočet a zadání správného výsledku dílčích příkladů za současného padání více lávových kamenů podporuje koncentraci a udržení pozornosti na jednu věc za současné ignorace dalších dočasně rušivých podnětů (lávových kamenů).
  • Nutnost vypočítat všechny příklady v aktuálně padajících lávových kamenech podporuje rychlost vykonávaných operací.
Jak hrát tuto hru:

Cílem hry je spočítat jednoduché příklady uvnitř padajících lávových koulí. Výsledky je možné zadávat pomocí klávesnice na obrazovce nebo pomocí numerické klávesnice.

1 + 3; nahoře 4 + 5; na půli cesty 2 / 1; nízko

Zapsán výsledek 4 Zapsán výsledek 9 Zapsán výsledek 2

Padající koule postupně přibývají a padají rychleji, snažte se proto využít ledové koule - když spočítáte příklad na ledové kouli, zbavíte se všech padajících koulí na obrazovce a získáte bonusové body navíc!

Vaše výsledky jsou tu.
Tak se na ně podíváme:

Na první hru dobré, ale může to být lepší. Mnohem lepší.

Stačí se zdarma zaregistrovat a my vám ihned sestavíme personalizovaný tréninkový plán, se kterým výkon vašeho mozku poroste. Ne o setiny, ne o desetiny - ale rovnou o jednotky procent.