Mentem pomáhá
Snažíme se dlouhodobě podporovat seniory, děti, pacienty a různé neziskové projekty.Školy

Dlouhodobě spolupracujeme se vzdělávacími institucemi.

Žáci základních a středních škol přitom mohou trénovat nejen ve škole, ale i doma.


Nemocnice

Nejen pacienti s poraněním mozku, ale i ostatní nemocní oceňují procvičování základních kognitivních funkcí. Brněnské fakultní nemocnici jsme dokonce věnovali tablet, na kterém mohou pacienti trénovat ve dne v noci.

Senioři

Svou pozornost zaměřujeme také na domovy seniorů. Trénink Mentem bojuje proti úpadku kognitivních funkcí starších lidí a zábavnou formou krátí dlouhé chvíle.

Handicapovaní

Spolupracujeme s nadacemi, které pomáhají osobám s fyzickým postižením. Trénink je vhodný i pro klienty s lehčí formou mentálního postižení.

Knihovny

Velké množství doplňkových aktivit nabízejí i knihovny. Proto se v některých z nich můžete setkat i s programem Mentem a během půjčování knížek si potrénovat.

Neziskovky

Při naší spolupráci neklademe žádné hranice. Proto rádi podpoříme i neziskové a nestátní instituce.
Podporujeme a nabízíme zvýhodnění pro:

OZP RP OZP RBP VOZP ZP MV ČR ČZPZ ZTP ZTP

Partneři, bez kterých by Mentem nevznikl:

Online jazyky Osobní rozvoj, magazín pro skutečný život Skrytý Potenciál, Talk Show Jana Mühlfeita Rozečti.se IMP net s.r.o. Reinto s.r.o. Česká asociace pro aktivní rozvoj dětí Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o

Trénink mozku Mentem.cz si můžete vyzkoušet mimo jiné zde:

Společně k úsměvu Klokánek Trénování paměti Diagnostický ústav pro mládež Brno Domov pro seniory Kociánka Roska Brno-město Knihovna Františka Kožíka Uherský Brod Domov pro seniory Okružní ZŠ Novolíšeňská ZŠ Sirotkova World of Brain MOU Liga vozíčkárů ZŠ Krásného Brno Život bez bariér Nová Paka ZŠ Londýnská Praha Základní škola Brankovice Agentura Pondělí Klub seniorů Rožnov pod Radhoštěm Klub seniorů Rožnov pod Radhoštěm

Máte zájem o spolupráci na projektu Mentem.cz?
Napište nám