Zpět

Podpoříme neziskovku, která vyhlásila válku Alzheimeru

22.5.2018

Mentem už od svého vzniku v roce 2014 bojuje proti úbytku mozkových neuronů. Nejen online programem na kognitivní trénink, ale také osvětou v podobě přednášek, účasti na výstavách, konferencích a dalších partnerských projektech, jako jsou Dny zdraví nebo celosvětový Týden mozku. Přičemž důležitým jmenovatelem těchto aktivit je prevence.

Zabiják Alzheimera? Trénink mozku

Rozhodli jsme se zajít v našich snahách ještě dál - podpořit nějaký další projekt, který má podobné poslání jako Mentem. Proto jsme si vybrali Českou alzheimerovskou společnost - podporuje totiž nejen samotné pacienty s demencí, ale i jejich rodiny. Kromě toho o problematice informuje širokou veřejnost a vyzdvihuje důležitost trénování mozku. A v tom s nimi máme hodně společného, protože se ukazuje, že právě trénink mozkových buněk působí jako vhodná prevence vzniku neurodegenerativních poruch mozku.

Pojďte do toho s námi!

České alzheimerovské společnosti tak věnujeme 5 % z každé licence, která bude na Mentemu zakoupená nejpozději do 30. 6. 2018. A aby byla celá akce ještě lákavější, nabízíme všechny licence s 40% slevou. Jak na to? Stačí se přihlásit na Mentem, v ceníku zadat kód neuron a sleva je vaše. Užijte si trénování mozku a dobrý pocit, že jste přispěli na správnou

Zpět